קצת עלינו

15,000+ לקוחות ממליצים וחוזרים

מגוון אפשרויות הרכישה מאובטחות

6+ שנות ניסיון בתחום האופנה

שירות לקוחות זמין ומהיר 

SHOEZANA הוא מותג הסטייל המוביל והגדול בישראל, אשר מוביל ערכים של איכות ומקצועיות לצד מסירות ושירות. אתר הקניות הישראלי שוזנה קיים 6 שנים ומאפשר לכל אחד מאיתנו, לצד חווית לקוח מהירה, פשוטה, נעימה ואיכותית, להשיג בדיוק את מה שהוא רוצה💌

שוזנה מציע מנעד רחב מאד של כל סוגי נעליים, כל מותגי האופנה והיוקרה, ובפרט מתמחית ביבוא מותגים ודגמים המיוחדים והנדירים ביותר.  לצד אלו, מחזיקה שוזנה בשיא נוסף: מחירים מדהימים לצרכן לצד המותגים שתקבלו, והדגמים הנדירים ביותר בשוק. במשוואה של עלות מול תועלת שוזנה מובילה 1-0 בשוק נעלי האופנה והסטייל. המותג שוזנה קם לאור אהבה הגדולה של הצוות שלנו למותגי האופנה, בפרט המיוחדים שבהם. שכן, היה חוסר משמעותי שלהם בארץ. למעשה, לא היה ניתן להשיג את הדגמים האלו בשום מקום.

כיום, SHOEZANA אוחזת במעל- 25,000 עוקבים באינסטגרם ויותר מ-15,000 לקוחות מרוצים , ואין כלל ספק שהנתונים הללו מובנים לחלוטין. מבחינת ביקורות שוזנה מצטיינת ברמה הגבוהה ביותר של הפידבקים בזכות שירות הלקוחות המדהים שלה. כך תוכלו להציץ באתר, וכן באינסטגרם שלנו. הן מלקוחות אשר רכשו בפעם הראשונה והן מלקוחות חוזרים. ההקפדה על מקצוענות ואיכות מצד אחד, ומצד שני הענקת שירות מצוין מאפשרות לחברת SHOEZANA ביקורות פנומנאליות, ואנחנו פועלים למען שיפור השירות כל הזמן. אין כל ספק כי מעתה והלאה כל הזמנות הנעליים שלך יצאו ממקור אחד.

נשמח להיות כאן בשבילכם:) צוות שוזנה!